Püsimeigi liigid

KULMUDE PÜSIMEIK

Kulme peetakse tähtsaks ja näo väga iseloomulikuks detailiks. Kui teie kulmude kuju ei rahulda teid, kulmujoon pole selgepiiriline, karvakasv puudub täielikult või osaliselt, puudub ka oma pigment (hallid karvad), on tattoo teie pääsetee! Soovi korral saab kulmud tihedamaks ja nende värvi intensiivsemaks teha.

SILMADE PÜSIMEIK

Püsimeigiga saab teha üla- ja alalaule lainerijoone, luua tihedate ripsmete efekti. Kas olete ammu unistanud silmatorkavatest ripsmetest, mis teevad teie pilgu pehmeks ja ilmekaks? Võib-olla sobib teile tihedate ripsmete protseduur? Meister täidab ripsmekarvade vahelise ala pigmendiga – nii luuakse tiheduse efekt. Selline püsimeik sobib absoluutselt kõigile ja igale näokujule.

Just lainerijoone pikendus võimaldab visuaalselt silmade kuju ja suurust muuta, silma nurka langetada või tõsta. Tänu püsikontuurile on võimalik saavutada mis tahes efekti, olenevalt joone paksusest, pikkusest, valides õige värvi ja sobiva intensiivsuse. Ja pärast kõiki protseduure märkavad inimesed kindlasti, kui kauniks te pilk on muutunud.

Tänapäevased värviliste lauvärvide ja varjustuse, samuti pliiatsikontuuri tehnikad ei sea meistri fantaasiale ega kliendi soovidele piire. Lauvärvi tehnika kingib laitmatu välimuse igaks päevaks!

HUULTE PÜSIMEIK

Suurepärane moodus muuta või lihtsalt korrigeerida huulte kuju ja värvitooni. Võimalikud on mitmesugused lahendused – loomulikust kontuurist kuni kogu pinna pigmendiga katmiseni, mis teeb huuled ilmekamaks, korrigeerib kuju ja varjab ebatasasused, lisab visuaalselt mahtu. Pärast püsimeiki märkate kohe, et teie huuled on muutunud atraktiivsemaks ja elegantseks.