Püsimeigi korrektsioon

Enamasti on püsimeigi korrektsioon vajalik. Miks? Millised korrektsiooni liigid on olemas?

ESMANE KORREKTSIOON

Kahjuks pole võimalik 100% ennustada, kuidas teie organism värvipigmentidele reageerib – mõnel säilib pärast naha paranemist 50%, teistel 70% värvainet. Kuna enamik Peterburi naistest eelistab pigmendi loomulikku eredust, orienteerub enamik spetsialiste esmasel protseduuril sellele, et tattoo ei oleks eredam kui planeeritud oli. Kui toon tuli heledam, lisatakse korrigeerimisel värvi intensiivsust. Ka viimistletakse korrektsioonil detaile, kõrvaldatakse väiksemadki tühimikud, viimistletakse täiuslikkuseni kontuurid. Isegi kui tulemus pärast esimest seanssi rahuldab teid täiesti, tuleb sellegipoolest tulla konsultatsioonile: meister võib näha seda, mida teie ei märka, pealegi võimaldab korrektsioon teha püsimeigi püsivamaks, vastupidavamaks. Korrektsiooni tehakse üks kuu pärast püsimeigiseanssi – alles siis, kui värvus on muutunud „lõplikuks“, ja soovitavalt mitte hiljem kui 3 kuu pärast.

VÄRSKENDUS (PÜSIMEIGI UUENDAMINE)

Aastatega kaotab tattoo ereduse ja seda tuleb uuendada. Protseduuri võib pidada värskendamiseks vaid siis, kui püsimeigi algsed kontuurid on säilinud ja korrigeerida on vaja ainult tooni. Kui kontuurid on juba kadunud või te tahate nende kuju muuta, on see juba esmase püsimeigi täisseanss.

KUI TIHTI TULEB PÜSIMEIKI UUENDADA?

Püsimeik pole tätoveering ja selle värvid mitte ainult ei muutu heledamaks, vaid kaovad ka täielikult. Millal see toimub? Sellel küsimusele ei saa üheselt vastata. Kõik ei sõltu värvide kvaliteedist, meigi piirkonnast ja värvide sisseviimise sügavusest. Suur tähtsus on ka organismi individuaalsel reaktsioonil, sellel, kui kiiresti rakud organismi viidud värvainet töötlevad – see on aga väga individuaalne. Üldiselt võib öelda, et noortel on see protsess kiirem kui eakamatel, laugudel püsib meik 2-4 korda kauem kui huultel. Isegi ühevanustel inimestel võivad olla suured erinevused, isegi kui meik on tehtud samasse piirkonda, ühe ja sama meistri poolt, samade materjalidega. Kui teete püsimeiki esimest korda, orienteeruge sellele, et seda tuleb korrigeerida üks kord kahe aasta tagant. Alles pärast mitut uuendamist saate ise ennustada, kui kaua see teie näol püsib. Korrektsiooni on kõige parem teha sama meistri juures, kes tegi esmast püsimeiki, sest ainult temal on teie ambulatoorsel kaardil info selle kohta, milliseid pigmente ja tehnikat kasutati, värviindeksid. Spetsialist teeb samasuguse protseduuri kui eelmine kord, ja püsimeik rõõmustab uuesti nii teid kui ümbritsevaid inimesi mitu aastat.