Kuidas püsimeigiprotseduuriks valmistuda

Niisiis, olete otsustanud teha püsimeigi, olete valinud PERMANENT-STUDIO ja spetsialisti. Instrueerime teid väga põhjalikult, kuidas õigesti tattoo´ ks valmistuda, arutame kõiki vastunäidustusi, lepime kokku kuupäeva ja määrame aja.

ÜLDISED SOOVITUSED:

2-3 päeva enne huulte tattoo´ protseduuri soovitatakse atsikoviiri ( valtreks ja teised preparaadid) – see on herpesevastane vahend profülaktilise annusena. Enne ravimi tarvitamist lugege tähelepanelikult juhendit ja vajaduse korral konsulteerige raviarstiga.

Olenevalt valitud piirkonnast kestab protseduur 1,5 – 2,5 tundi, alates teie saabumisest kuni lõpuni. Koos spetsialistiga valite oma näoga sobiva huulekuju, individuaalse ja kordumatu – arvestades teie proportsioone ja detaile, samuti kõiki nüansse.

Pärast eskiisi joonistamist pakutakse teile mitu värvilahendust ja te valite välja optimaalseima.

Püsimeigi tehniline osa võib võtta 40 minutist kuni 2 tunnini – olenevalt teie naha iseärasustest, töö keerulisusest ja värvilahendusest. Pärast seanssi räägib spetsialist teile, kuidas haava hooldada, ja määrab korrektsiooni kuupäeva.

Taastumisperiood on 7-10 päeva. Saate olla sotsiaalselt aktiivne, ebamugavustunne on paranemisperioodil viidud miinimumini.

Kui teil tekib küsimusi, võite meile alati helistada – kliendid on 100% meie kompetentsuses ja abivalmiduses veendunud. Oleme teie jaoks alati olemas ja kättesaadavad.