Kuidas ei tohi püsimeiki teha

Trash – on inglise keeles prügi, odav võltsing.

Kui olete otsustanud loobuda kulmude igapäevasest pliiatsiga joonistamisest, siis palun ärge „tellige“ musti kulme!


Kahjuks ei mõista kõik spetsialistid, et musta pigmendi kasutamine kulmudel on kategooriliselt keelatud!

Need on algteadmised, mille spetsialistid saavad püsimeigi baaskursustel. Just mustale pigmendile oleme „tänuvõlgu“ siniste kulmude eest.

Kujuvead on püsimeigi puhul ehk kõige suurem probleem, seda nii laugudel, kulmudel kui huultel. Olen veendunud, et just õigesti valitud kuju garanteerib 50% edust. Huulte püsimeiki tehes teevad spetsialistid kõige sagedamini selliseid vigu nagu nõela liiga sügavale nahka viimine, mille tagajärjel saavad veresooned vigastada ja tekib hemosideroos.

Kohalik hemosideroos


Tekib veresoontevälise (ekstravaskulaarse) hemolüüsi korral verevalumite kolletes. Huuled saavad hallikassinise, hallikaslilla varjundi. Selliseid probleeme pole peaaegu võimalik kõrvaldada.

Pange tähele, et plekke on kõige parem eemaldada laseriga. Täielikuks eemaldamiseks on vaja 1-3 protseduuri. Kindlasti sõltub kõik pigmendi laiali valgumise kohast ja pigmendi kvaliteedist. Minu praktika on näidanud, et välisnurkadest saab laialivalgumist palju kiiremini eemaldada kui sisenurgast.

Kui teile pakutakse selline defekt katta oma keha värvi pigmendiga, siis see ainult süvendab probleemi. Mis värvi saab, kui musta peale kanda valget? Muidugi halli, aga püsimeigi puhul on tagajärjeks must plekk.

Happe alusel tehtud eemaldajate kasutamine silmade piirkonnas on keelatud!