Tätoveeringute eemaldamise kreem – Rejuvi Tattoo Remover

Rejuvi Tattoo Removal – Rejuvi Tattoo Removal –  see  on  tätoveeringute  eemaldamise  protseduur,  mis  erineb  lasermeetodist  täielikult. Peamiseks  erinevuseks  on  unikaalne  biokeemiline  protsess,  mis  on  suunatud  värvipigmendi  eemaldamisele,  mitte
selle purustamisele.

Püsimeigi  ning  tätoveeringute  pealekandmiseks  kasutatavad  värvipigmendid  kujutavad  oma  loomult  endast anorgaaniliste organlahustites,  sealhulgas,  vees.  Tänu  sellele  omadusele  võivad  värvained  jääma  orgaanilistesse  kudedesse pikaajaliselt.

Meetodi eelised:

  • eemaldada saab iga värvi pigmenti
  • eemaldab iga tüüpi pigmenti vaatamata selle osakeste suurusest
  • lihtne, efektiivne ja kõige vähem traumaatiline meetod
  • püsimeigi või väikese tätoveeringu eemaldamine võtab vähem kui tund aega
  • suhteliselt odav tätoveeringute eemaldamismeetod võrreldes laseriga
  • eemaldamine on palju vähem valuline võrreldes lasertehnikaga, eriti näo piirkonnas
  • eemaldamiseks piisab 1-2 protseduurist; pigmendi värvi helendamiseks – 1 protseduurist
  • Euroopa Komisjoni mitmeaastaste uuringute tulemused kinnitavad naha muutmist peale laseriga töötlemist nahakõvastumuse kujul. Samuti võib laser avaldada kantserogeenset (vähktõbe tekitavat) toimet.

Rejuvi Tattoo Remover – see on spetsiaalse valemi järgi valmistatud kreem, mis sisaldab nii raudoksiidide derivaate kui ka nende üleminekuseisundeid värvipigmentidele vastavates suurustes. Peale füüsiliste omaduste sarnasuse, sarnaneb ka selle keemiline koostis, mis eeldab elementide sugulust ning nende head segunemisvõimet. Lendsõna „Millest tõbi, sellest abi“ peegeldab kõige paremini selle toime põhimõtet.

Füüsilise kontakti ajal (vahetult naha alusel), segunevad identseid omadusi omavad värvipigmendid Rejuvi suspensiooniga. Omaduste sarnasuse tõttu on suspensioon ühitamatu kudedega pigmentidega sarnasel viisil kuid tänu oma spetsiaalsele koostisele ei jää see naha alla vaid seda tõrjutakse ning viiakse välja (nahapinnal tekib koorik, mis läheb küljest ära aja möödudes).

Tätoveeringute ning püsimeigi eemaldamiseks kasutatakse samu vahendeid ja tehnikat mida kasutatakse pealekandmiseks. Kogu protseduur koosneb neljast etapist:

  1. Anesteesia pealekandmine (individuaalselt määratlev).
  2. Suspensiooni pealekandmine vajalikule piirkonnale. Olenevalt eemaldatava tätoveeringu suurusest võtavad 1. ja 2.etapid 30-120 minutit.
  3. Töödeldud piirkonna kuivamine ning kooriku tekkimine. Antud etapp võtab 7-25 päeva, mis oleneb suspensiooni pealekandmise sügavusest (7-14 päeva püsimeigi puhul).
  4. Kooriku loomulik eraldumine nahapinnalt ning paranemisperioodi algus. Pikim etapp, mis oleneb naha individuaalsest regenereerimisvõimest, ja mis võtab 1-3 kuud mikropigmenteerimise (püsimeigi) puhul ning 3-6 kuud tätoveeringute eemaldamise puhul.

On oluline tähelepanu pöörata sellele, et peale kooriku eraldumist ei tähenda tekkinud naha punetus ja paistetus armi teket vaid vastavad normile ning kaovad ülalnimetatud perioodide jooksul.

Tavaliselt asub värvipigment mikropigmeteerimisel mitte sügavalt (naha epidermise ja ülemiste kihtide vahel) ning soovitud tulemust saab kätte peale ühekordse protseduuri teostamist.

Edukalt eemaldatud püsimeigi osakaal professionaalselt ja õigesti teostatud protseduuri puhul on 99,9 %.

Värvipigmentide sügavus tätoveeringute ja püsimeigi puhul on erinev. Seoses sellega eeldab tätoveeringu eemaldamine tugevamat mõju nahale pinna sügavama töötlemise tõttu, mis 6% juhtudel võib viia armi kujunemiseni. Seevastu edukate tulemuste osakaal on 92%. See tulemus on saadud nn „neitsitätoveeringute“ eemaldamisel, s.t. tätoveeringud, mis ei olnud enne töödeldud mingisuguste eemaldamismeetoditega.

On kindlaks tehtud, et laserteraapia muudab naha tihedust ning värvipigmentide füüsika-keemia omadusi, mis võib mõjutada Rejuvi Tattoo Removal protseduuri tulemust kahtpidi.

Tulemus ei olene oluliselt tätoveeringu vanusest. Kuigi värskemad (ühe aasta või vähem tagasi tehtud) tätoveeringud eemaldatakse edukamalt, enam kui 20-aastase vanuste tätoveeringute eduka eemaldamise juhtumeid on küllaltki palju.

Armi tekke vältimiseks tuleb meistril/patsiendil vältida katseid eemaldada ühe protseduuri jooksul suure pindalaga tätoveeringut ning sügava pigmendiga tätoveeringuid.

Suure pindalaga tätoveeringute eemaldamine toimub etappide kaupa, väikeste osadega. Nahatükkidel mis asetsevad kõrvuti varem töödeldud tükkidega, teostatakse protseduur peale 1-2 kuud möödumist.

Kuna tätoveeringute eemaldamise tehnika nõuab meistrilt (keskmise) nõela sama sügavusega sissetungimist, eemaldatakse sügava pigmendiga tätoveeringuid samuti etappide kaupa. Peale esimest protseduuri tuuakse pigment välja, niiviisi aitades pigmendi viimist madalatest (sügavatest) nahakihtidest. Seega, võib protseduuri korrata kord 1-3 kuu jooksul soovitud tulemuse saamiseks. Selline säästev lähtumine väheneb armi tekke tõenäosust kuni 1%.

Tuleb märkida, et nahahooldus tätoveeringu eemaldamise piirkonnas on kogu protsessi oluline osa. Keeld kooriku mahakiskumiseks või sügamiseks takistab infektsiooni sisenemist ning minimiseerib armi tekke tõenäosust. Seega, patsiendi tutvustamine hoolduse reeglitega, varustamine kirjaliku juhendiga ning õigeaegne konsulteerimine ei oma vähem tähtsust kui korrektselt teostatud protseduur (valgustus, steriilsus, teostamise tehnika).

Ainult professionaalne kasutus koolitatud spetsialistide poolt.